آپلود سنتر رایگان تصاویر آفتاب دانلود راه اندازی شد.برای ورود از منوی با استفاده کنید.

دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover 1.3.3.4 – حذف تروجان ها


85196765664394414530 دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover 1.3.3.4   حذف تروجان ها
Loaris Trojan Remover یک نرم افزار برای حذف تروجان ها ، بدافزارها ، کرم ها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و جاسوس افزارها است ، زمانی که نرم افزار های آنتی ویروس استاندارد یا نتوانند آنها را تشخیص دهند و یا نتوانند به صورت موثر آنها را از بین ببرند . همچنین این نرم افزار قادر به حذف تغییرات ناخواسته ای که از طرف برخی تروجان ها در تنظیمات سیستمی و رجیستری اعمال شده می باشند.

دانلود نرم افزار NETGATE Spy Emergency 13.0.405.0-مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها


81436577416038905937 دانلود نرم افزار NETGATE Spy Emergency 13.0.405.0 مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها
NETGATE Spy Emergency  نرم افزاری قدرتمند برای مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها و تروجان ها و از بین برنده اسپم ها انجام پاکسازی مربوط به آنها می باشد. با این نرم افزار ابزارهای جاسوسی مانند spyware, trojans, adware, worms و spam دیگر بر روی ویندوز شما جایی نخواهند داشت. این نرم افزار از ۳ نرم افزار جداگانه تشکیل شده است که شامل حذف جاسوس افزار ، حذف تروجان ها و پاکسازی اسپم ها می باشد. این سه ابزار به کاربر کمک میکند که در دنیای پر از خطر آنلاین و آفلاین سیستمی پاک و بدون جاسوس را تجربه کند. این نرم افزار با شناسایی هزاران فایل مخرب با تکنولوژی های جدید میتواند انتخاب خوبی باشد. این نرم افزار با زیرنظر گرفتن زنده ویندوز تمامی اعمال فایل های مختلف را بررسی می نماید و موارد مشکوک را گزارش خواهد داد. همچنین با بررسی صفحات اینترنتی و کوکی ها از حملات جلوگیری خواهد کرد. آپدیت های منظم نرم افزار باعث می شود که نرم افزار دارای جدیدترین فایل های مخرب دنیا باشد.

دانلود نرم افزار Ad-Aware Free Antivirus11.1.5354.0 – آنتی ویروس رایگان و قدرتمند


87169186096995812723 دانلود نرم افزار Ad Aware Free Antivirus11.1.5354.0   آنتی ویروس رایگان و قدرتمند
Ad-Aware Free Antivirus یک نرم افزار بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه محافظت از سیستم می باشد. این نرم افزار قدرتمند که ترکیبی از آنتی ویروس و برنامه ضد جاسوسی است می تواند امنیت سیستم شما را بصورت حرفه ای تضمین کند. این نرم افزار می تواند در زمان های مختلف و با کمک اینترنت خود را بروز رسانی کند و با کمک دو موتور فوق العاده سریع که در نرم افزار وجود دارد هیچ ویروس و نرم افزار جاسوسی در سیستم شما نمی تواند فعالیت کند. این نرم افزار قادر است تا زمانی که شما یک فایل را از روی اینترنت دانلود می کنید قبل از ذخیره سازی بر روی هارد دیسک و در صورتی که فایل مورد نظر آلوده باشد بلوک کند و اجازه ذخیره سازی و آلوده کردن سیستم را به آن ندهد. البته این نرم افزار یک بخش شبیه برنامه sandbox دارد و می تواند برنامه های مشکوک و ناشناخته را در یک محیط امن قرنطینه کند و کاربر بصورت مجازی از آنها استفاده کند.

دانلود نرم افزار SpyHunter 4.17.6.4336 – مقابله با فایل های جاسوسی


35147384681589895004 دانلود نرم افزار SpyHunter 4.17.6.4336   مقابله با فایل های جاسوسی
SpyHunter ابزاری بسیار کاربردی و مفید در زمینه ی مقابله با فایل های جاسوسی می باشد ، این نرم افزار یک راه ایده آل برای حفاظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات مخرب همچون نرم افزارهای جاسوسی، rootkits ،  ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، کی لاگر ها، کوکی ها، تروجان ها، کرم ها و دیگر انواع نرم افزارهای مخرب است و این به شما کمک خواهد کرد تا با خیال راحتی در دنیای اینترنت پا گذاشته و در آن فعالیت کنید زیرا اینترنت یکی از راه های مهم ورود این گونه فایل ها به کامیپوتر شما بوده و امکان به سرقت رفتن اطلاعات شما در آن بسیار بالاست بنابراین با استفاده از این نرم افزار می توانید این گونه فایل ها را شناسایی و سپس آن را برای همیشه حذف نمایید.

دانلود نرم افزار NETGATE Spy Emergency 12.0.905.0 – مقابله با جاسوس افزارها


14782271308668933029 دانلود نرم افزار NETGATE Spy Emergency 12.0.905.0   مقابله با جاسوس افزارها
NETGATE Spy Emergency نرم افزاری قدرتمند برای مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها و تروجان ها و از بین برنده اسپم ها انجام پاکسازی مربوط به آنها می باشد. با این نرم افزار ابزارهای جاسوسی مانند spyware, trojans, adware, worms و spam دیگر بر روی ویندوز شما جایی نخواهند داشت. این نرم افزار از ۳ نرم افزار جداگانه تشکیل شده است که شامل حذف جاسوس افزار ، حذف تروجان ها و پاکسازی اسپم ها می باشد. این سه ابزار به کاربر کمک میکند که در دنیای پر از خطر آنلاین و آفلاین سیستمی پاک و بدون جاسوس را تجربه کند. این نرم افزار با شناسایی هزاران فایل مخرب با تکنولوژی های جدید میتواند انتخاب خوبی باشد. این نرم افزار با زیرنظر گرفتن زنده ویندوز تمامی اعمال فایل های مختلف را بررسی می نماید و موارد مشکوک را گزارش خواهد داد. همچنین با بررسی صفحات اینترنتی و کوکی ها از حملات جلوگیری خواهد کرد. آپدیت های منظم نرم افزار باعث می شود که نرم افزار دارای جدیدترین فایل های مخرب دنیا باشد. این نرم افزار از منابع سیستمی تا کمترین حد استفاده میکند و با دیگر نرم افزارهای معتبر آنتی ویروس نیز سازگاری کامل دارد.

دانلود نرم افزارAshampoo Anti-Virus 1.0.5 – آنتی ویروس قدرتمند ودو موتوره Ashampoo


03933567636773085235 دانلود نرم افزارAshampoo Anti Virus 1.0.5   آنتی ویروس قدرتمند ودو موتوره Ashampoo
Ashampoo Anti-Virus نام انتی ویروس جدید و دو موتوره ساخته شده شرکت بزرگ و محبوب Ashampoo می باشد . این آنتی ویروس از موتور آنتی ویروس های Emsisoft و Bitdefender استفاده می کند و با تلفیقی اصولی حداکثر امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. این آنتی ویروس قدرتمند سیسم شما را در برابر تمامی تهدیدات امنیتی ، روکیت ها ، تروجان ها ، ویروسها و مالوارها واکسینه می کند و با آپدیت های روزانه و مداوم همواره ویروس های چدید را شناسایی و شما را در برابر آنها محافظت می کند. این نرم افزار با قابلیت Real-time به محض ورود ویروس به سیستم شما آنها را خنثی و پاکسازی میکند. همچنین Ashampoo Anti-Virus شما را در برابر سایتهای مخرب و ویروسی کاملا حفاظت می کند. این نرم افزار با ویندوز های Xp , 7 , 8 , 8.1 و ویستا سازگاری کاملی دارد.

دانلود نرم افزار Malwarebytes Anti-Rootkit 1.07.0.1008-مقابله با برنامه های مخرب وجاسوسی


37060375814360894174 دانلود نرم افزار Malwarebytes Anti Rootkit 1.07.0.1008 مقابله با برنامه های مخرب وجاسوسی
Malwarebytes Anti-Rootkit روت‌ کیت (Rootkit)‏ مجموعه‌ای از نرم‌افزارهاست که کنترل یک سیستم رایانه‌ای را به دست می‌گیرد. در این نوع حمله، کاربر سیستم متوجه حضور روت‌کیت نخواهد شد و هکر رایانه توانایی تغییر تمامی تنظیمات رایانه را دارد. همواره کامپیوتر شما در خطر آلوده شدن به انواع ویروس ها، تروجان ها، کرم های اینترنتی، جاسوس افزارها و رویت کیت ها است. شرکت Malwarebytes که یکی از برترین شرکت های ساخت ابزارهای امنیتی و مقابله با بدافزارهاست، به تازگی ابزار دیگری با نام Malwarebytes Anti-Rootki تولید کرده است که توسط این نرم افزار قابل حمل و قدرتمند می توانید کامپیوتر و لپ تاپ خود را برای یافتن تروجان ها و روت کیت های جدید جستجو کرده و آن ها را از بین ببرید. این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار کمکی برای آنتی ویروس ها انتخاب بسیار عالی محسوب می شود. یکی از ویژگی های نرم افزارهای مخرب، نفوذ سریع و گسترس برق آسای آنهاست که به همین دلیل نیاز به نرم افزاری ویژه در این زمینه برای مقابله با آنهاست. نسخه بتای نرم افزار Malwarebytes Anti-Rootkit یک محصول مستقل است که برای شناسایی و حذف بدافزارهای موسوم به nastiest malicious rootkits طراحی شده است. به وسیله این ابزار قادر خواهید بود انواع روت کیت ها، تروجان ها و سایر جاسوس افزارهاوبرنامه های مخرب را شناسایی و حذف کنید.

دانلود نرم افزار USB Guardian 3.3.0 – حذف ویروس های فلش مموری


07024930535170802389 دانلود نرم افزار USB Guardian 3.3.0   حذف ویروس های فلش مموری
USB Guardian نرم افزاری بسیار کاربردی و مفید به منظور حفاظت از کامپیوتر در برابر ویروس ها و بد افزارهاود بپردازید و از جهت ویروسی شدن سیستم خود نگرانی ای نداشته باشید. کار با این نرم افزار بسیار راحت بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد. USی موجود در USB می باشد ، این نرم افزار به شما اجازه می دهد که با خیال راحت به اشتراک گذاری فایل ها، تصاویر، فیلم ها و موزیک از کامپیوتر به USB خB Guardian به طور مداوم در پس زمینه ی کامپیوتر اجرا می شود و امنیتی قدرتمند را از جهت جلوگیری از ویروس های USB برای شما به وجود خواهد آورد.

دانلود نرم افزار Hitman Pro 3.7.8 – آنتی ویروس قدرتمند


44772679270243933057 دانلود نرم افزار Hitman Pro 3.7.8   آنتی ویروس قدرتمند
Hitman Pro یک آنتی ویروس کم حجم در عین حال قدرتمند است. در مواقعی که سیستم به ویروس های مخرب و خطرناکی آلوده می شود ، معمولا قابلیت نصب آنتی ویروس ها و نرم افزار امنیتی نیز از سیستم گرفته می شود و شما مجبور می شوید قید ویندوز و دیگر نرم افزار ها را بزنید.آنتی ویروس Hitman Pro یکی از سریع ترین و سبک ترین و قوی ترین راه برای ویروس کشی و اسکن کامل سیستم شما در زمانی می باشد که به خاطر نبود ضد ویروس و نرم افزار امنیتی قوی سیستم شما آلوده شده است. Hitman Pro با قدرت و سرعت بالا به شناسایی و حذف انواع ویروس ها ، تروجان ها ، ابزار جاسوسی و … می پردازد.همچنین خیلی از ضد ویروس های مشهور ، گاها برای حذف ویروس ها و ابزار مخرب دچار مشکل می شوند.و شما عزیزان می توانید برای محافظت کامل از سیستم آنتی ویروس Hitman Pro را در کنار دیگر بسته های امنیتی مشهور بر روی سیستم خود نصب نمایید.

دانلود نرم افزار IObit Malware Fighter PRO 2.2.0.20 – حذف برنامه های مخرب


48994137667193373989 دانلود نرم افزار IObit Malware Fighter PRO 2.2.0.20   حذف برنامه های مخرب

IObit Malware Fighter PRO  نرم افزاری قدرتمند برای حذف برنامه های مخرب و همچنین نرم افزارهای ناخواسته است . این نرم افزار با داشتن دو موتور قدرتمند و تکنولوژی های جدید ، قابلیت شناسایی و حذف انواع برنامه های مخرب نظیر نرم افزارهای جاسوسی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجان ها ، کی لاگر ، رباتها ، کرم ها و … را دارد . سه نوع از اسکن در دسترس می باشند ، اسکن هوشمند فایل های حیاتی سیستم عامل، فرآیند ها و دایرکتوری های سفارشی . کاربر می تواند با سفارشی کردن گزینه های اسکن ،‌ زودتر به هدف خود برسد . تمام قابلیت های محافظتی  IObit Malware Fighter PRO   به صورت یکپارچه در مرورگرهای وب نیز در دسترس هستند تا فعالیت های آنلاین شما نیز امن و بی خطر باشد.

1 2 3 4 7


تبلیغات
مطالب اخیر
آرشیو ماهانه
تبلیغات
دوستان و همکاران
برچسب

دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار آیفون دانلود رایگان دانلود کارتون دوبله برنامه تصاویر پس زمینه در سایزهای مختلف دانلود با لینک مستقیم دانلود تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا دانلود مستند کم حجم دانلود نرم افزار برای اندروید دانلود تصاویر پس زمینه در سایزهای مختلف دانلود والپیپر تصاویر پس زمینه با کیفیت HD دانلود تصاویر پس زمینه به صورت رایگان انیمیشن جدید دانلود تصاویر پس زمینه با حجمی مناسب دانلود wallpaper دانلود مرورگر مستند علمی دانلود نرم افزار اندروید عکس استوک دانلود تصاویر پس زمینه با کیفیت HD Google Chrome ، Google Chrome Download ، Google Chrome Latest Version ، آخرین نسخه Google Chrome ، آخرین ورژن Google Chrome ، جدیدترین نسخه Google Chrome ، جدیدترین ورژن Google Chrome ، دانلود Google free download games for iphone free download games for android دانلود کارتون انیمیشن دانلود کارتون جدید دانلود بازی برای اندروید تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا دانلود پس زمینه دانلود عکس پس زمینه تصاویر پس زمینه با فرمت محبوب JPG آفتاب دانلود دانلود نرم افزار با لينک مستقيم دانلود رایگان نرم افزار دانلود جدیدترین مستند ها با لینک مستقیم دانلود انیمیشن دانلود بازی اندروید سایت دانلود مستند دانلود تصاویر پس زمینه بسیار زیبا تصاویر پس زمینه با کیفیت های مختلف دانلود نرم افزار برای آیفون دانلود پکیج تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا دانلود بازی کم حجم دانلود بازی دانلود مجموعه تصاویر پس زمینه با موضوع اتومبیل های زیبا دانلود نرم افزار دانلود برنامه با لینک مستقیم دانلود مستند با کیفیت HD 720p مستند تاریخی دانلود برنامه دانلود مستند های جدید نرم افزار دانلود تصاویر پس زمینه با فرمت JPG دانلود بازی کامپیوتر والپیپر دانلود نرم افزار با لینک مستقیم دانلود تصاویر استوک
دسته بندی موضوعی
مشترک شوید
تبلیغات متنی
تبليغات
آمار سایت